Gizlilik

Değerli Üyemiz,

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Verilerin korunması gereken değerler olduğunu düşünmekteyiz ve bu nedenle de kişisel bilgilerinizin yetkisiz erişimlere ve açıklamalara karşı korunması için birçok araç (kriptolama, şifreler, fiziksel güvenlik vb.) kullanmaktayız.

Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Hizmetlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler Molton Brown Türkiye'de saklanır ve kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Ancak kişisel bilgilerinizi, hizmetlerimizi sağlamak, yasal yükümlülükleri yerine getirmek, Molton Brown kuralları ve politikalarını uygulamak, satışa sunulan ürün veya içeriğe ilişkin olarak üçüncü kişilerce ileri sürülen hak ihlali iddialarına cevap vermek veya herhangi bir kişinin hakkını veya güvenliğini korumak amaçlarıyla açıklayabiliriz. Üyelik Sözleşmesinde kişisel verileriniz, Molton Brown Türkiye sözleşmelerinde vermiş olduğunuz yazılı onaylar haricinde kullanılmamaktadır.

Molton Brown Türkiye, kullanıcılara ve kullanıcıların www.mbturkey.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Molton Brown Türkiye müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

Molton Brown Türkiye'nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.mbturkey.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Molton Brown Türkiye'nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Molton Brown Türkiye, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.mbturkey.com sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Molton Brown Türkiye'nin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.mbturkey.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

Bilgilerin Doğrulanması ve Üyelikten Ayrılma

Müşteriler Molton Brown Türkiye'de kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde - derhal işleme alınmaktadır. Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Molton Brown Türkiye'ye sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman [email protected] e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

E-mail bülteni alan kullanıcılarımız e-mail bülteninin alt kısmında yer alan "Üyelikten Ayrıl" linkini tıklayarak e-bülten üyeliğini iptal edebilirler.

İletişim


Telefon:  90 (212) 232 4700
E-Posta: [email protected]
Adres: Abdi İpekçi Cad. No:33 34368 Teşvikiye, İstanbul

ÜCRETSİZ HEDİYE PAKETİ
ÜCRETSİZ TESLİMAT
İSTANBUL İÇİ HIZLI TESLİMAT