Hakkımızda


İngiltere’de küçük bir mağaza ile hayatına başlayıp bugün özel bir dünya markasına dönüşen Molton Brown, sahip olduğu benzersiz içerikteki ürünleri ve müşterilerine yaklaşımı ile sadece bir kozmetik firması olmanın çok ötesinde anlamlar taşıyor...

Molton Brown, kurulduğu günden bu yana dünyanın farklı coğrafyalarından elde ettiği egzotik yağları, bitki esanslarını ve doğal içerikleri ustalıkla harmanlayıp, müşterileri için benzersiz deneyimler sunan ürünlere dönüştürüyor.

Molton Brown, aynı zamanda, ürün içeriklerine ambalaj üzerinde yer veren ilk kozmetik firması olma unvanını da taşıyor.

Banyo ve duş şampuanlarından, vücut losyonlarına, el sabun ve kremlerinden özel parfüm ve deodorantlara, özel mumlardan dekoratif objelere kadar uzanan birçok Molton Brown, ürünü tüm dünyada teknelerden uçaklara, SPA’lardan rezidanslara kadar birçok yaşam alanında keyifle ve güvenle tercih ediliyor.

Dünyanın birçok noktasında Selfridges ve Harrods gibi ünlü mağaza zincirlerinin yanı sıra, lüks otel ve SPA’larda da karşımıza çıkan Molton Brown, Türkiye’de V2K Designers, Vakkorama, Amerikan Hastanesi, Midnight Express Bebek mağazalarında ve www.mbturkey.com web sitesi aracılığı ile satışa sunuluyor.

Molton Brown markası Türkiye'de Cerrahgil Şirketler Grubu’nun çatısı altında tüketicisi ile buluşmaktadır. (www.cerrahgil.com.tr)